KS Błyskawica z PROSZÓWEK w finale programu grantowego sieci sklepów TESCO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

27 marca 2017

Klub sportowy Błyskawica z Proszówek bierze udział w programie grantowym „Decydujesz, pomagamy" z projektem pt.: „Strzelaj celnie”.

TESCO wraz z Fundacją Tesco Dzieciom wspiera inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyzna granty aż 150 organizacjom z całego kraju na łączną sumę 750 000 zł.

KS Błyskawica pozostał do pokonania  już ostatni etap programu czyli głosowanie klientów sieci sklepów Tesco – za każde zakupy, niezależnie od ich wartości, klient otrzyma specjalny żeton uprawniający do oddania głosu.

Głosowanie trwa do 4 kwietnia 2017 r.

Głos oddajemy poprzez wrzucenie żetonu do odpowiedniej urny po dokonaniu zakupów w następujących sklepach TESCO:

  1. Bochnia -  ul.Partyzantów 2,
  2. Bochnia – ul.Proszowska 1,
  3. Kłaj 820,
  4. Niepołomice, ul. Akacjowa 8G

UWAGA (!)  1 PARAGON = 1 ŻETON

W decydującej fazie konkursu projekt Klubu Sportowego „Błyskawica” pt. „Strzelaj celnie” zmierzy się z projektem Szkolenia z zakresu specjalistycznej rehabilitacji domowej, Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Rozszczepem Kręgosłupa i Głęboką lub Sprzężoną Niepełnosprawnością " Bądźmy Razem " oraz projektem Życie - Obroń i Uratuj, Sekcji Sportów Walki Tomi Sport.

Liczy się każdy głos i może on pomoc klubowi otrzymać grant w wysokości 5000 zł, które zamierza się przeznaczyć na zakup przenośnych bramek treningowych wraz z siatkami.  Nowe bramki będą służyć do rozgrywania spotkań ligowych najmłodszym podopiecznym KS Błyskawicy. Z powyższego grantu będzie można również zakupić znaczniki treningowe.

Obecne bramki:  

Nowe bramki:   

Aktualną liczbę punktów sprawdzić można klikając w poniższe link: https://pomagamy.tesco.pl/project/526

Serdecznie prosimy o Państwa głosy  - Pomóżcie naszym najmłodszym zawodnikom rozwijać swoje umiejętności !


 

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie „Decydujesz, pomagamy

    „Decydujesz, pomagamy"