GMINA BOCHNIA

SMS

Strona główna

Najnowsze aktualności

Od poniedziałku 16 marca 2020 r. Urząd Gminy Bochnia ogranicza obsługę interesantów

31 marca 2020

Szanowni Państwo,

w trosce o wspólne bezpieczeństwo, od poniedziałku, 16 marca 2020 r. Urząd Gminy Bochnia oraz podległe mu jednostki będą zamknięte dla Klientów z zewnątrz.

Prosimy, by załatwianie spraw urzędowych odłożyć w czasie. Rząd zapowiada, że terminy administracyjne zostaną wydłużone.

Czytaj więcej o: Od poniedziałku 16 marca 2020 r. Urząd Gminy Bochnia ogranicza obsługę interesantów

Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

31 marca 2020

Zgodnie z wyjaśnieniami Państwowej Komisji Wyborczej informujemy, że wzwiązku z ograniczeniem bezpośredniej obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Bochnia spowodowanej ogłoszeniem na terenie Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii w związku z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2, zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych są przyjmowanenajpóźniej do dnia 10 kwietnia 2020 r. w godzinach pracy funkcjonowania Urzędu w następujący sposób:

- w formie skanu za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: ug@bochnia-gmina.pl (nie jest wymagany przy tym podpis elektroniczny). W takim przypadku oryginały zgłoszenia należy przesłać do urzędu pocztą tradycyjną (oryginały dokumentów nie muszą zostać doręczone do czasu upływu terminu na dokonywanie zgłoszeń).

- poprzez złożenie w zaklejonych i opisanych kopertach bezpośrednio do skrzynki na przyjmowanie korespondencji – budynek Urzędu Gminy Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego 26, 32-700 Bochnia.

Czytaj więcej o: Informacja o sposobie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych

Infolinia dla Seniorów

25 marca 2020

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wojewoda małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów.

Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji.

Numer telefonu 12 392 11 10 działa od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 17.00.

Czytaj więcej o: Infolinia dla Seniorów

Informacja Urzędu Statystycznego w Krakowie

25 marca 2020

wpis

 

                                                               Szanowni Państwo,           

W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju, informuję, że ankieterzy statystyczni Urzędu Statystycznego w Krakowie  nie odwiedzają mieszkań wylosowanych do badań ankietowych do odwołania. Badania ankietowe są realizowane przez pracowników statystyki publicznej wyłącznie telefonicznie.

Czytaj więcej o: Informacja Urzędu Statystycznego w Krakowie

Informacja KOWR Oddział w Tarnowie

25 marca 2020

ARiMR: Po dopłaty sięgnij z domu

25 marca 2020

Mimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, małopolscy rolnicy najlepiej w kraju radzą sobie z wnioskowaniem o dopłaty za 2020 rok.

Już ponad 12 tysięcy oświadczeń i wniosków elektronicznych wpłynęło do ARiMR. Oznacza to, że przeszło 10% osób spośród tych, które ubiegały się o płatności w ubiegłym roku, dopełniło formalności.

Czytaj więcej o: ARiMR: Po dopłaty sięgnij z domu

Konsultacje Programu Ochrony Powietrza dla Małopolski

24 marca 2020

Zarząd Województwa Małopolskiego jednogłośnie przyjął projekt Programu ochrony powietrza dla Małopolski. Projekt będzie poddany szerokim konsultacjom społecznym, jednak ze względu na pandemię koronawirusa, konsultacje odbędą się wyłącznie za pośrednictwem Internetu i poczty tradycyjnej.

Weź udział w konsultacjach!

Czytaj więcej o: Konsultacje Programu Ochrony Powietrza dla Małopolski

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY ARiMR

20 marca 2020

PRACA BEZ KONTAKTU Z INTERESANTAMI

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, wprowadziliśmy zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostkach organizacyjnych ARiMR tzn.:

Czytaj więcej o: KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY ARiMR